Czarnków - oficjalna strona miasta - www.czarnkow.pl - Sunrise Dance Party - Czarnków - 28 lipca 2012 r. (sobota)
 


Sunrise Dance Party - Czarnków - 28 lipca 2012 r. (sobota)

www.czarnkow.plwww.mck.czarnkow.pl/bpm.com.plblackleaf.cowww.bpm.com.pl2beclub.plMIRAMI - sexualna


Rynek w Czarnkowie - fot. S.Czarnecki

28 LIPCA (sobota)

21:00 - 1:00

ZAPRASZAMY DO CZARNKOWA !!!


Już 28 lipca w Czarnkowie impreza jakiej jeszcze nie było: "Sunrise Dance Party", podczas której odbędzie się koncert znanego wszystkim fanom muzyki dance - zespołu MIRAMI !!!

Ideą imprezy "Sunrise Dance Party" w Czarnkowie jest zanurzenie uczestników w świetle i dźwięku. Po raz pierwszy na czarnkowskim rynku zostanie zainstalowane najwyższej klasy nagłośnienie z każdej strony rynku. Dźwięk nie ma być przytłaczająco głośny, ma natomiast mieć najwyższe parametry brzmieniowe, tak aby uczestnicy byli nim otoczeni i wyraźnie słyszeli każdy takt muzyki.

Tak samo efekty świetlne mają spowodować zanurzenie uczestników w świetle. Lasery o bardzo dużej mocy, kilkadziesiąt tzw. ruchomych głów, i inne efekty świetlne. Dodatkowo wytwornice dymu, które są wstanie wytworzyć 4000 m3 gęstego dymu na minutę, a za nimi potężne wentylatory, które skierują dym w stronę uczestników imprezy. Co w połączeniu z laserami i innymi efektami świetlnymi zapewni doskonały efekt wizualny.

Nawet najdokładniejszy opis nie jest wstanie oddać klimatu jaki ma mieć ta impreza. Dlatego proszę obejrzeć poniższy klip video z imprezy w klimatach, w jakich ma być czarnkowska impreza "Sunrise Dance Party".poniżej linki do dwóch wielkich hitów zespołu MIRAMI:

SEXUALNA


i najnowszy HIT tego lata SUMMER DREAMS


ZAPRASZAMY DO CZARNKOWA !!!

www.facebook.com/SunriseDanceParty

opracowanie: Grzegorz Wójcik -promocja@czarnkow.pl


© Urząd Miasta Czarnków
Optymalizacja dla MS Internet Explorer wersja 5.0 i nowsze, NetScape Navigator 4.5 i nowsze oraz Mozilla Firefox
Strona kodowa ISO-8859-2.
Zalecana rozdzielczość 1024x768.